Klubová výstava 2018

IMG 4866V sobotu 1.9.2018 proběhla v autokempu u Letadla na Seči klubová výstava ČHP. Za posouzení děkujeme panu rozhodčímu Ing. Leoši Jančíkovi. I za velmi nepříznivého deštivého počasí se předvedlo 48 z 54 přihlášených jedinců, 21 psů a 27 fen.

Vítězem plemene a zároveň nejlepším mladým se stala fena Annie u Holečků majitelky Jany Holečkové. Nejlepším z opačného pohlaví a klubovým vítězem ve psech se stal Karlík Hvězda Vysočiny majitelky Hany Rosenbergové. Klubovou vítězkou ve fenách byla Oriko Růžová louka majitele Jiřího Kaňi a nejlepším veteránem se stal jedenáctiletý pes Gorok od Vandy z Hájů majitelky Vandy Kmochové. Všem vítězům gratulujeme ke krásným úspěchům!

Všem zúčastněným děkujeme za korektní chování a přáli bychom jim zvýšení výstavní úrovně, aby ČHP mohlo být vidět na národních a mezinárodních výstavách a vešlo tak v podvědomí širší veřejnosti.

foto z výstavy od L. Čápové

Členská schůze a klubová výstava 2018

NativiaV sobotu 1.9.2018 pořádá Klub českého horského psa klubovou výstava ČHP, výborovou a členskou schůzi klubu.
Místo konání : Autokemp U letadla, Seč - mapa

Program:

pátek 31.8.2018

• schůze výboru klubu

sobota 1.9.2018

• 9,00 hod. - klubová výstava českých horských psů - posuzování v kruhu
  • 13,00 hod. - bonitace ČHP (po posouzení KV)
  • 16,00 hod. - členská schůze KČHP

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK na klubovou výstavu :         20.8. 2018

Propozice a přihláška

Číst dál: Členská schůze a klubová výstava 2018

Program:

Klubová výstava 2017

V sobotu 9.9.2017 proběhla v Netolicích v autokempu Podroužek klubová výstava českých horských psů. Za slunečného počasí se předvedlo padesát z 52 přihlášených jedinců - 16 psů a 34 fen. Kvalita předvedených jedinců byla vysoká, úroveň předvedení již tolik ne a je co vylepšovat. Při boji o pořadí pak u kvalitních jedinců rozhodovalo právě předvedení a povaha. Děkujeme paní rozhodčí Ivetě Novákové za perfektní posouzení celé výstavy.

Vítězem plemene a klubovou vítězkou se stala fena ze třídy otevřené Dipsy Plavská smečka majitelky Nikoly Matouškové. Klubovým vítězem ve psech a Best of oposite site (BOS)se stal Calvin Di-Le-Grej majitelky Lenky Čápové. Nejlepším mladým (BOJ) se stala fena Akira z Klánovického lesoparku majitele Milana Dočekala a nejlepším veteránem (BOV) se stala fena Escada od Kamenité říčky majitelky Jany Drškové. Všem gratulujeme!

fotogaleriestranky vystava

Speciální výstava ČHP

Nutrilove banner 200x600pixDne 8.5.2018 proběhla speciální výstava ČHP při Pojizerské krajské výstavě v Mladé Boleslavi. Předvedlo se 30 jedinců - 12 psů a 18 fen, které posoudil rozhodčí pan Miroslav Václavík.

Vítězem plemene BOB a vítězkou speciální výstavy ve fenách se stala Akira z Klánovického lesoparku majitelky Nikoly Dočekalové. Titul Best of oposite site a zároveň vítěz speciální výstavy ve psech získal Calvin Di-Le-Grej majitelky Lenky Čápové. Nejlepším mladým se stal pes Goliáš Plavská smečka majitelky Věry Šťastné a nejlepším veteránem fena Escada od Kamenité říčky majitelky Jany Drškové. Všem moc gratulujeme!

foto z výstavy od Lenky Čápové zde.

Velké poděkování patří sponzorům výstavy za poskytnutí dárků pro všechny vystavovatele a prémiových granulí značky Nutrilove pro vítěze.

SK ČHP v první polovině závodní sezóny 2017/18

Stochov 2017SK ČHP v první polovině závodní sezóny 2017/18.

S příchodem podzimu začala opět závodní sezóna ve všech musherských disciplínách na suchu. Letos s jednou novinkou v ČHP hojně obsazovanou kategorií SC11(1 husky nebo ČHP na koloběžce). Tato kategorie se změnila na SC21, to znamená, že v této kategorii je možno startovat i s dvěma psy výše zmiňovaných plemen.

Tradičně se jeden z prvních závodů konal ve dnech 30. 9. – 1. 10. 2017 v Hrobu u Teplic v Čechách, zde se za SK ČHP zúčastnil pouze v kategorii BKJM Ota Prokůpek a dojel na pěkném čtvrtém místě. V téže kategorii jel s ČHP také Zdeněk Doležal, který dojel na šestém místě.

Další závod byl následující víkend v Abertamech. V kategorii BKJM se z SK ČHP umístil na čtvrtém místě Zdeněk Holub. V kategorii BKJW se umístila na pátém místě Markéta Hojná, na šestém Marie Prokopová ml. a na sedmém Nikola Dočekalová. V kategorii CCM se na druhém místě umístil Milan Dočekal a v SC21 Marie Prokopová na osmém místě. S ČHP ještě závodila v  kategorii C1 Vanda Kmochová na devátém místě a v SC21 Blanka Svobodová také na devátém místě.

Číst dál: SK ČHP v první polovině závodní sezóny 2017/18