Výsledky - Šumava trail, 10 - 12.2.2023

24.3.2023      Milan Vodák      Výsledky závodů      412

Výsledky - Šumava trail, 10 - 12.2.2023

ŠUMAVA-TRAIL

Výsledková listina - Churáňov (Zadov) (10.02.2023 - 12.02.2023)
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

71

00420-00020 Jiří Vondrák 25

46:13,65

01:24:49,57

01:26:07,40

03:37:10,62

00:00,00

21,31

2

72

 

Łukasz Paczyński PL

 

49:59,53

01:27:26,86

01:23:59,67

03:41:26,06

04:15,44

20,72

3

66

00420-00121 Martin Bily

 

48:59,73

01:28:26,86

01:29:29,85

03:46:56,44

09:45,82

20,34

4

68

00420-00872 Aleš Prokůpek 49

47:08,63

01:35:10,07

01:31:43,99

03:54:02,69

16:52,07

19,97

5

70

00420-01793 Tomáš Kubín 16

01:19:51,17

02:20:12,43

02:20:20,51

06:00:24,11

02:23:13,49

12,76
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

73

00420-01534 Roman Zasadil 20

58:38,24

02:05:24,44

01:56:09,85

05:00:12,53

00:00,00

15,68

2

75

00420-01164 Lucie Müllerová 40

01:01:57,20

02:04:42,78

01:58:31,08

05:05:11,06

04:58,53

15,30

3

76

00420-01103 Radka Svačinová 57

01:06:03,47

02:17:10,71

02:05:55,13

05:29:09,31

28:56,78

14,22

4

82

00420-01804 Lukáš Tomášek 40

01:13:56,69

02:18:36,77

02:20:38,65

05:53:12,11

52:59,58

13,14

5

74

00420-00687 Martin Svoboda 16

01:41:08,05

03:06:37,86

03:00:21,92

07:48:07,83

02:47:55,30

9,86
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

78

 

Erik Copko SVK

 

01:15:10,12

02:38:52,73

02:24:27,09

06:18:29,94

00:00,00

12,40

2

79

00420-01459 Ivan Alscher 35

01:32:29,63

02:49:39,40

02:50:12,87

07:12:21,90

53:51,96

10,69

3

77

00420-01834 Julie Ledvinková 40

01:32:33,90

02:59:53,24

03:05:23,53

07:37:50,67

01:19:20,73

10,20
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

81

00420-01775 Dana Koňáková 40

59:50,94

01:57:39,98

02:00:39,02

04:58:09,94

00:00,00

15,69

2

84

00420-02554 Věra Gráfová 65

01:15:48,80

02:11:44,15

02:13:01,61

05:40:34,56

42:24,62

13,50

3

83

00420-00591 Tomáš Voříšek 56

01:56:18,87

03:20:03,00

03:00:02,44

08:16:24,31

03:18:14,37

9,22
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

86

00420-02279 Dušan Bílek 64

02:13:37,11

03:40:27,53

03:32:55,20

09:26:59,84

00:00,00

8,05

2

85

00420-02784 Jan Ďásek 20

02:37:54,92

04:26:24,32

04:31:28,32

11:35:47,56

02:08:47,72

6,59
                   
Třída: MSKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy

Poř.

St.č.

DID

Jméno závodníka Klub  1. kolo
 16.8 km
 2. kolo
 30 km
 3. kolo
 30 km
 Celkem
 76.8 km
Odstup Rychlost

1

91

00420-01726 Petr Kolář 3

55:10,66

01:45:06,51

01:46:32,40

04:26:49,57

00:00,00

17,43

2

89

00420-02717 Petr Hes 58

57:05,66

01:51:20,48

01:48:55,82

04:37:21,96

10:32,39

16,78

3

87

00420-00212 Pavel Šarkovský 59

01:09:36,14

02:12:59,86

02:04:50,59

05:27:26,59

01:00:37,02

14,14

4

88

00420-01576 Tereza Hanušová 20

01:05:25,13

02:18:24,64

02:15:19,73

05:39:09,50

01:12:19,93

13,90

5

92

00420-02537 Kristýna Zábranská 16

01:14:26,88

02:31:20,56

02:26:20,43

06:12:07,87

01:45:18,30

12,58

6

90

00420-01144 Pavel Janovský 35

59:36,43

03:23:44,57

01:50:20,59

06:13:41,59

01:46:52,02

14,02
                   

Telefon kny9j6h      Telefon +420 602 547 689      E-mail predseda@ceskyhorskypes.cz