Krycí psi

ČHP >Chovatelství > Krycí psi
Jméno psa Barva Číslo Narození Majitel
Abon Štorchova stezka černobílá N REG/CHP/2087/19/21 5.4.2019 Hezinová Martina
AKIM Diamant Slezska žlutobílá N REG/CHP/1676/13/16 21.5.2013 Foltan Pavel
Alf z Města Štěpánov žlutobílá N REG/CHP/2270/21/23 4.2.2021 Teršová Hana
ALFONS ze Strání pod Hvězdou žlutobílá N REG/CHP/1891/16/20 12.7.2016 Peška Robert
Alibaba Pod Ořešníkem žlutobílá N REG/CHP/2037/18/20 14.8.2018 Hmirová Marcela
ALVIN Dobrá volba černobílá N REG/CHP/1831/15/17 31.10.2015 Prejzková Kristýna
AMADEUS z Klánovického lesoparku žlutobílá N REG/CHP/1885/16/18 6.6.2016 Beáta Vlasáková
Andy Krušnohorská stezka žlutobílá N REG/CHP/2313/21/23 19.12.2021 Pučálka Karel
Antal z Království ostružin černobílá N REG/CHP/2235/20/22 10.8.2020 Gurtner Vlastimil
Apoint Pod Ořešníkem žlutobílá N REG/CHP/2038/18/20 14.8.2018 Větrovský Václav
Archibald Pod Ořešníkem žlutobílá N REG/CHP/2039/18/20 14.8.2018 Hmirová Miloslava
ARCHIE Rozdělovská střela černobílá N REG/CHP/1785/14/18 17.12.2014 Baran Ondřej
ARČIBALD Podbrdský dvorek černobílá N REG/CHP/1684/13/14 23.5.2013 Miroslav Pilař
Argo Kutnohorský groš černobílá N REG/CHP/2110/19/21 7.6.2019 Holeksa Petr
ARNIE z Klánovického lesoparku žlutobílá N REG/CHP/1884/16/18 6.6.2016 Prejzková Kristýna
ARNOŠT Beskydské srdce žlutobílá N REG/CHP/1868/16/18 30.4.2016 Müller Jiří
ARNY Hvězda nad Sázavou černobílá N REG/CHP/1726/14/15 19.1.2014 Pavlína Svobodová
Arny Oričina smečka žlutobílá N REG/CHP/2265/21/22 27.1.2021 Mikešová Kamila
Arod z Kraje půlnočního slunce černobílá N REG/CHP/2176/20/22 8.2.2020 Tomášková Sandra
ART z Chřibského úpatí žlutobílá N REG/CHP/1713/13/16 24.12.2013 Holub Zdeněk
ARTEX Smolárna žlutobílá N REG/CHP/1854/16/17 17.3.2016 Vesecká Veronika
Artuš Pod Ořešníkem žlutobílá N REG/CHP/2040/18/20 14.8.2018 Fiedlerová Lenka
Arty Štorchova stezka žlutobílá N REG/CHP/2088/19/21 5.4.2019 Schlichts Václav
Aslan Na konci cesty černobílá N REG/CHP/1894/16/21 13.4.2016 Lisá Daniela
Atos Zlatá Lady žlutobílá N REG/CHP/1943/17/22 25.4.2017 Myslivcová Petra
Ax z Podemlýnska žlutobílá N REG/CHP/2085/19/21 23.3.2019 Zálešáková Michaela
Bailey Bobova smečka žlutobílá N REG/CHP/2293/21/22 27.4.2021 Bárta Vilém
Bard z Kraje půlnočního slunce žlutobílá N REG/CHP/2308/21/23 6.12.2021 Sýkora Tomáš
Bari z Podemlýnska černobílá N REG/CHP/2218/20/22 5.7.2020 Říčka Adam
Barman z Království sněhu černobílá N REG/CHP/2075/19/21 15.3.2019 Votrubec Petr
Barnabáš Hvězda nad Sázavou černobílá N REG/CHP/1990/17/19 6.11.2017 Honc Miroslav
Barney z Podemlýnska žlutobílá N REG/CHP/2219/20/23 5.7.2020 Olšovská Markéta
Barny Diamant Slezska žlutobílá N REG/CHP/2009/18/21 17.4.2018 Gabrhelík Vladimír
Baryx z Klánovického lesoparku žlutobílá N REG/CHP/2049/18/21 27.8.2018 Vodák Milan
Batul z Království sněhu černobílá N REG/CHP/2076/19/22 15.3.2019 Búdová Bronislava
Ben Brdský expres žlutobílá N REG/CHP/2187/20/21 5.3.2020 Kubín Martin
Bernard Brdský expres žlutobílá N REG/CHP/2188/20/22 5.3.2020 Valentová Helena
Berny Bobova smečka žlutobílá N REG/CHP/2294/21/23 27.4.2021 Záruba Jaroslav
Bojar Hvězda nad Sázavou černobílá N REG/CHP/1991/17/20 6.11.2017 Zehnálek Jiří
Bond z Klánovického lesoparku žlutobílá N REG/CHP/2051/18/20 27.8.2018 Dočekalová Zuzana
Bradley Diamant Slezska černobílá N Reg/CHP/2012/18/22 17.4.2018 Čiklová Karolina
BUCKY z Všenorských strání černobílá N REG/CHP/1750/14/16 21.5.2014 Lenka Šimonová
BURÁK z Všenorských strání žlutobílá N REG/CHP/1751/14/16 21.5.2014 Štěpánek Stanislav
Cak ze Skuhře žlutobílá N REG/CHP/1965/17/19 8.8.2017 Voříšek Tomáš
CALVIN Di-Le-Grej žlutobílá N REG/CHP/1686/13/15 25.5.2013 Čápová Lenka
CASPER Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/1778/14/16 31.10.2014 Motejlek Miroslav
Chack Jakubská húrka žlutobílá N REG/CHP/2326/22 1.4.2022 Petr Fiřt
CHARLIE Hvězda Vysočiny černobílá N REG/CHP/1692/13/14 28.5.2013 Šťastná Věra
CHÁRON od Kamenité říčky žlutobílá N REG/CHP/1612/12/14 8.3.2012 Markéta Kollarová
Chilli Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/2117/19/21 11.7.2019 Čurnek Zdeněk
CHUCK Hvězda Vysočiny žlutobílá N REG/CHP/1693/13/15 28.5.2013 David Muthsam
CIPÍSEK Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/1779/14/19 31.10.2014 Václavík Aleš
COOL Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/1780/14/16 31.10.2014 Neznámá Renata
DAR od Suchého buku černobílá N REG/CHP/1880/16/19 13.5.2016 Kateřina Bočková
DEKS z Bártova háje žlutobílá N REG/CHP/1655/12/15 21.12.2012 Václav Lidaj
Devon Di-Le-Grej žlutobílá N REG/CHP/2240/20/22 15.9.2020 Čápová Lenka
Falco Jakubská húrka žlutobílá N REG/CHP/2225/20/22 21.7.2020 Zach Jan
Falco Severozápadní cesta žlutobílá N REG/CHP/1984/17/19 23.9.2017 Doležalová Ivana
Fram Jakubská húrka černobílá N REG/CHP/2228/20/22 21.7.2020 Šťastná Marie
Gaius César Jakubská húrka žlutobílá N REG/CHP/2239/20/23 21.8.2020 Havránková Danuše
Goliáš Plavská smečka černobílá N REG/CHP/1957/17/19 23.7.2017 Šťastná Věra
Goro Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/1958/17/21 23.7.2017 Hrnčířová Jaroslava
Grey Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/1960/17/19 23.7.2017 Jiří Duba
Hagrid Severozápadní cesta černobílá N REG/CHP/2146/19/22 24.12.2019 Hromková Šárka
Hamlet Plavská smečka černobílá N REG/CHP/2067/19/23 31.1.2019 Škoda Stanislav
Hermés Severozápadní cesta žlutobílá N REG/CHP/2144/19/22 24.12.2019 Kulík Zdeněk
Herry Jakubská húrka černobílá N REG/CHP/2280/21/23 19.3.2021 Zemanová Iveta
HITT od Kamenité říčky žlutobílá N REG/CHP/1602/12/13 18.1.2012 Adam Novozámský
HONZÍK Hvězda Vysočiny žlutobílá N REG/CHP/1619/12/14 1.4.2012 Josel Petr
Huckleberry Plavská smečka žlutobílá N REG/CHP/2071/19/20 31.1.2019 Müller Jiří
KARLÍK Hvězda Vysočiny černobílá N REG/CHP/1872/16/18 10.6.2016 Rosenbergová Hana
MAX Růžová louka žlutobílá N REG/CHP/1730/14/16 19.3.2014 Petr Čuhel
Monty od Kamenité říčky černobílá N REG/CHP/1908/17/18 5.1.2017 Gurtnerová Jana
NERO Růžová louka černobílá N REG/CHP/1806/15/17 6.7.2015 Večerka Vratislav
Telefon kny9j6h      Telefon +420 602 547 689      E-mail predseda@ceskyhorskypes.cz