Ostatni akce

Víkend na Hornabergu 3-5.5.2013

Podrobnosti

Za podpory obce Hory , Klubu CHP a Ultralait. klubu v Horách u Karlových Varů pořádájí " HASKOUNI " Klubový den  na , který jsme zváni jako plemeno ze stejné kategorie závodů a vyznavačů mushingového zápolení . Po tři dny se na ultral. letišti v Horách , kde jsme již po dva roky spolupořádali na podzim "Sprint na Hornabergu " setkají jak příznivci sportovních disciplín tak příznivci výstav.

Přijeďte si kdo nezažil větší seskupení hafanů jako na závodech vyzkoušet prostředí a trochu nakouknout do mushingového sportu za účasti našich nejlepších závodníků , kdo má chuť si zkusit opravdovou zavodní trasu v canicrosu nebo na koloběžce a kole nebo si dát krátký 12 nebo 20 km dogtrekking . Na programu je také domácí výstava ,výstavní instruktáž a příprava na výstavy. A to hlavní , sejdou se lidi , kteří mají společné zájmy, přijeďte si poslechnout vyprávění ozávodech po celé EU od našich předních závodníků a posedět večer u ohně nebo krbu podle počasí.Sraz je od pátku 3.5 odpoledne s příjezdem jak kdo může dorazit popř. klidně v průběhu víkendu jak to komu bude časově vyhovovat. V sobotu je na programu možnost vyzkoušet si závodní trať na Hornabergu ve zkrácené podobě na 4km ( kolo zapůjčíme ), odpoledne si můžete dát krátký nebo delší dogtreking 12-22 km přes Loket , Svatošské skály  ,Doubí a zpět na Loketskou výsypku . V neděli si můžete vyzkoušet jak to chodí na výstavě za účasti závodní rozhodčí , popřípadě kdo bude mít zájem se naučit pár základních pokynu pro výstavy  a porozumění si s hafanama , kterým tyto akce prospějí ze všeho nejvíce . Bude to opravdu neformální přátelské setkání. pokud jde o noclehy tak ten kdo stojí o komfort tak se obrátí telef. nebo e-mailem na mě kde se v blízkosti nabízí noclehy  od 250,- kč ve dvoul.pokojích  v Motorestu U Kaštanu nebo variantně na Farmě Hory- penzion od 350-600, - kč za os.Ten kdo je sport. povahy jako bude většina tak může být ve stanu popř bude omezený počet  přímo v letíštní budově (matky s dětmi a pod.) Samozřejmě kdo může a má možnost tak přijede s karavanem nebo jiným obytným automobilem. Kdo hraje na hudební nástroje tak je vezměte sebou, občerstvení a stravování si zajištují účastníci sami popř v blízkém motorestu. Na letišti bude fungovat pouze bufet s občerstvením. Přihlášky je možno poslat mailem na moji adresu - z dúvodů zajištění ubytování nebo stačí jen přijet pokud budete mít stan nebo karavan bez ohlášení kdy se vám bude chtít a na jak dloho uznáte za vhodné.

Kontakt : Pokorný Milan  mob. 775 687 377 , e-mail pokorny.hory@centrum.cz, facebook  Milan z Hornabergu.

Na fb Husky tábor 2013 se najdou další odkazy na stránky a podrobné instrukce o programu a místě konání včetně příjezdové trasy.

Zdravím všechny z Hornabergu M.P.                                                                                    

     

  Fotogalerie  

     

  Přihlášení / Odhlášení  

     

  Aktuální diskuze  

  Odpovědí Předmět
  6
  19.09.2020 6:38  Obecné

  0
  15.09.2019 0:06  Obecné

  0
  29.07.2019 7:10  Obecné

  2
  08.01.2019 18:40  Obecné

  Historie:   4h   8h   12h   24h
     
  Copyright © 2020 Klub Českého horského psa. Všechna práva vyhrazena.
  Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.