Nové webové stránky

Podrobnosti

Rád bych Vás tímto přivítal na nových webových stránkách klubu ČHP.

Tyto nové webové stránky jsou založeny na redakčním systému Joomla! a je tedy možné využít všech pozitiv, které tento "Open Source" projekt nabízí. Na druhé straně využití masově rozšířeného nástroje s sebou nese i tu horší stránku - láká ke hledání chyb v systému a jejich využití k ničení a způsobení škod (ať již ze zábavy nebo cíleně). Prosím buďme si těchto skutečností vědomi.

 

Prvním krokem při zprovoznění jakýchkoliv nových webových stránek je přenesení obsahu z těch předcházejících. To se snad již podařilo. Navíc nově použité technologie umožňují další rozšíření funkčnosti a to zejména pro registrované (a přihlášené) návštěvníky - tedy členy klubu. V současné době je to zejména přidávání komentářů ke článkům, předvyplněná identifikace u některých použitých komponent (diskuze, kniha návštěv) a zejména možnost vložit vlastní článek do některých kategorií.

Postupně by se nabídka informací a možností spoluvytváření našich stránek měla pro členy klubu rozšiřovat. O změnách Vás budu vždy informovat.

 

Prosím, abyste si uvědomili, že stránky jsou nás všech, takže i na Vás závisí jejich náplň, vzhled, chování a možnosti. Vzhledem k částečné provázanosti nových a starých webových stránek je třeba některé věci ještě doladit. Pokud narazíte na nefunkční či "podivně" se chovající část, popište mi, prosím, problém do e-mailu nebo do kontaktního formuláře. Máte-li nápad, čím bychom měli tyto stránky doplnit, opět Vás prosím, nečekejte, že to napadne někoho jiného, ale sdělte ostatním své myšlenky v diskuzi nebo mně e-mailem.

Věřím, že tyto nové stránky přispějí k naší lepší vzájemné komunikaci a lepšímu povědomí o "našem" plemeni.

Karel Vlček

     

  Fotogalerie  

     

  Přihlášení / Odhlášení  

     

  Aktuální diskuze  

  Odpovědí Předmět
  1
  18.05.2021 8:09  Obecné

  6
  19.09.2020 6:38  Obecné

  0
  15.09.2019 0:06  Obecné

  Historie:   4h   8h   12h   24h
     
  Copyright © 2023 Klub Českého horského psa. Všechna práva vyhrazena.
  Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.